Michał Dudek student

Na Wydział Fizyki PW trafiłem głównie dlatego, że interesowało mnie zdobyciepraktycznej wiedzy i umiejętności, które mógłbym wykorzystać w dalszymżyciu. Od zawsze bawiło mnie rozkładanie wszystkiego na części pierwsze ianalizowanie co, jak i dlaczego działa. Dlatego też najmilej wspominamwszelkie laboratoria i zajęcia projektowe.W trakcie studiów czynnie działałem w Samorządzie Studentów, dzięki czemupoznałem sporo ciekawych osób, nie tylko z naszego Wydziału. Z większością znich przeżyłem wiele niezapomnianych chwil oraz niezapamiętanych imprez. Towłaśnie studenci Wydziału Fizyki tworzą tę niepowtarzalną atmosferę lekkiegoszaleństwa połączonego z wyśmienitą zabawą i mocno nieszablonowymipomysłami. Jestem przekonany, że przyjaźnie i kontakty zawarte przeze mnie wtrakcie studiów przetrwają jeszcze długo, długo po odejściu z Uczelni.Po ukończeniu studiów pierwszego stopnia, i uzyskaniu tytułu inżyniera,oczywiście zostałem także na kontynuację przygody z fizyką na studiachmagisterskich. Z takim przygotowaniem śmiało spoglądam w przyszłość, wiedzącże będę przygotowany na prawie każdą ewentualność.

Michał Dudek