Portal polibuda.info

Kolejnym źródłem Twojej wiedzy może być portal polibuda.info. Panuje tam sympatyczna, luźna atmosfera, głównie dzięki temu, że jest on tworzony przez studentów dla studentów... oraz przyszłych studentów! Dzięki niemu dowiesz się, co dzieje się w świecie PW (a uwierz, że dzieje się dużo!) - zarówno w kulturze, jak i w nauce, a nawet turystyce i sporcie.

polibuda.info zamieszcza informacje o wszelkich imprezach kulturalnych - koncertach, dofinansowanych wyjściach do teatru, wystawach sztuki, studenckich przeglądach artystycznych, bądź innych imprezach studenckich - takich jak Juwenalia, czy Dzień PW.

Dodatkowo, dowiesz się, co słychać w nauce, sporcie i turystyce. Może chciałbyś wybrać się za granicę, na konferencję naukową? Wysłuchać wykładu specjalnego organizowanego przez Centrum Studiów Zaawansowanych PW? Wziąć udział w projekcie naukowym? Zagrać w kosza w Gmachu Głównym PW? Pobiec po puchar Rektora? Pojeździć na łyżwach na Torwarze? A może chciałbyś na dwa tygodnie zamienić się na akademiki z koleżanką z Francji? Nic prostszego:)

Na portalu znajdziesz również informacje socjalne - które mogą być dla Ciebie ważne, jeżeli nie pochodzisz z Warszawy. Tu możesz przeczytać o możliwych do wywalczenia stypendiach, akademikach i stancjach, w których możesz mieszkać, kredytach studenckich, a także o ubezpieczeniach i świadczeniach zdrowotnych.

Co więcej, polibuda.info zapewnia informacje o stażach i praktykach - które Ty, jako student(ka) uczelni technicznej, będziesz musiał(a) odbyć. Z portalu dowiesz się o warunkach i terminach odbywania staży. Na portalu ogłasza się między innymi Biuro Karier PW - może za ich pomocą znajdziesz wymarzoną pracę?

Za pomocą wygodnej mapy na portalu możesz zlokalizować wszystko, czego potrzebujesz - restaurację, kino, teatr, aptekę, przychodnię, siłownię, saunę... Dowiesz się również jak wygląda struktura Uczelni oraz studiów - dzięki zamieszczonym regulaminom i harmonogramom roku akademickiego. Możesz też przejrzeć galerie - by przekonać się, jak dobrze mogą bawić się studenci PW!

Wreszcie, jak wspomnieliśmy, polibuda.info jest tworzona przez studentów dla studentów - więc czemu nie przedstawić im swojej pasji? Kto wie - może pewnego dnia napiszą o Tobie?

Sprawdź sam!